• Rekreacija
Društvo za športno rekreacijo in telesno vzgojo Partizan Tabor

Društvo za športno rekreacijo in telesno vzgojo Partizan Tabor je društvo, ki združuje ljudi, ki se zavedajo, da je dnevna rekreativna vadba osnova zdravega in posledično tudi srečnejšega življenja. Društvo skrbi za več aktivnosti in za različne starostne skupine, od najmlajših do najstarejših. V okviru društva delujejo različne sekcije: Nogometna sekcija (vodja: Jernej Grobler), Pilates(vodja: Vaska Hočevar), Namizni tenis (Uroš Breznikar), Sekcija odbojka (Dejan Božič), Sekcija košarka (Sebastijan Veniger), Sekcija badminton (Martin Petrovič) Sekcija balinanje (Ivan Zorenč), Sekcija vadba starejših (Julijana Hanuš), Kolesarska sekcija (Jernej Gregl).

Za izvajanje različnih športnih aktivnosti je v poletnih mesecih v uporabi igrišče, ki je bilo zgrajeno za potrebe Podružnične osnovne šole v Taboru in nepokrit športni objekt Razgan v Ojstriški vasi. Ob igrišču se nahaja lesena brunarica, ki koristi kot prostor za druženje članov. V zimskem času se vadbe izvajajo v telovadnici Doma krajanov Tabor. Nekatere izmed aktivnosti sekcij (npr. kolesarjenje) se izvajajo izključno poleti. Ostale aktivnosti se v takšni ali drugačni obliki izvajajo na različnih lokacijah skozi vse leto.

Naslov:

Tabor 25, 3304 TABOR