• Šport
12. julij 2016
POHOD V JUNIJU ZA 50+

Pohod v juniju za 50+

Za naš zadnji pohod pred poletjem smo si izbrali pot, na kateri smo se udeležili tudi proslave ob dnevu državnosti Slovenije.
Krenili smo iz Tabora proti Ribarjevim in po puntarski poti do domačije Mežnar. Tu smo prisluhnili programu, ki ga je pripravilo KD Tabor, postrežba pa je bila v izvedbi turističnega društva. Tudi dobrot Mežnarjevih se nismo branili. Zahvaljujemo se domačim za dobrodošlico in izkazano gostoljubje.
Še kratek sprehod proti razglednemu stolpu smo opravili in se nato vračali mimo domačije Turnšek. Senčna gozdna pot nas je pripeljala na Ribarjeve travnike, potem mimo Brišn’kovih »cigunc« nazaj na naše zbirno mesto. Ob dokaj vročem vremenu, ponekod tudi v prijetni senci, ob cvetočem kresničevju, ptičjem petju, skrbno pokošenih in pograbljenih travnikih in prijetni družbi, nam je to peturno druženje kar hitro minilo.
Vsem želimo prijetno poletje, s pohodi nadaljujemo v septembru, do takrat pa SREČNO!

Društvo upokojencev Tabor