13. december 2016
NOVOSTI V DECEMBRU V OBČINSKI KNJIŽNICI TABOR

Vabimo vas, da prelistate, pobrskate in preberete zanimive članke v novih naslovih revij, ki so na voljo v Občinski knjižnici Tabor:

- Revija Global  je sestavljena iz prevodov najboljših člankov, ki jih je v svetovnem tisku v preteklem mesecu zasledil njen urednik Marcel Štefančič, jr..

- Revija Zeleni raj  je namenjena ljubiteljskim gojiteljem zelenjave, balkonskega cvetja, okrasnih vrtov, pa tudi ljubiteljem narave v širšem smislu in vsega, kar je povezano z njo.

- Science illustrated je revija, ki poteši radovednost in strast do znanstvenih odkritij in zanimivih razlag nenavadnih pojavov in je namenjena  vsem, ki želijo novice izvedeti prvi in si želijo nova dognanja deliti z drugimi.

- History illustrated  je revija z zgodovinsko tematiko, ki ponuja izviren in zanimiv vpogled v zakulisje pomembnih dogodkov, ki so vplivali na razvoj družbe, znanosti, umetnosti in življenja na splošno. Vsebine posegajo v svetovno zgodovino in jo prikazujejo iz različnih zornih kotov – od pretresljivih vojnih dram, pustolovskih podvigov in odkritij, do zmagoslavnih dosežkov v znanosti in tehnologiji ter neprecenljivih primerkov iz sveta umetnosti.

Prijazno vabljeni vsak torek od 14. do 18. ure v Občinsko knjižnico Tabor.

Medobčinska splošna knjižnica Žalec