• Lokalne skupnosti
18. februar 2016
Alenka Kreča Šmid
18. Valentinov ples zaključen, že čakamo devetnajstega!

V soboto, 13. februarja, se je v Domu krajanov Tabor plesal že 18. Valentinov ples, ki ga vsako leto organizira Društvo podeželske mladine Tabor. Letos nam je preigraval ansambel Veseli (bili so tudi luštni) Dolenjci, imeli pa smo tudi prav posebnega gosta večera, to je bil komik Boštjan Gorenc – Pižama. Vsi smo se ob njegovi točki dodobra nasmejali, kar pa se tiče ansambla; vsi se strinjamo, da je bilo jutro zgodnejše kot po navadi. Zahvala za odlično pripravljeno večerjo gre gostinstvu Gržina; najlepša vam hvala za vašo prijaznost in pomoč. Društvo podeželske mladine bi se še posebej rado zahvalilo vsem sponzorjem, ki nam pomagajo, da ohranjamo to tradicijo leto za letom. Vsi nasmehi gostov, veselje v dvorani in pohvale pa so tisto, kar nam daje potrditev. Prilagamo še nekaj fotografij, mogoče pa se na kakšni najdete. In, kot bi rekel Pižama, se vidimo na bambusu!

DPM Tabor

FOTO GALERIJA