VHOD V TABOR - PIHLBIRT
DENARNA ENOTA TURISTIČNEGA DRUŠTVA GUŠT TABOR
EKO-HOUSE - ŽIVLJENJE NA VISOKEM
MIKLAVŽ PRI TABORU
EKO-HOUSE - ŽIVLJENJE NA VISOKEM
APARTMAJI PR` BRISN` K
ISUZU D-MAX CREW SATELLITE
LOVSKA DRUŽINA TABOR
GRAD OJSTRICA
KAŠČA S SPOMINSKO SOBO FRANCA KSAVERJA LUKMANA NA KMETIJI MAK (RAMŠAK)
SPOMINSKA SOBA FRANCA KSAVERJA LUKMANA NA KMETIJI MAK (RAMŠAK)
SPOMINSKA SOBA FRANCA KSAVERJA LUKMANA NA KMETIJI MAK (RAMŠAK)
NAPIS NA 400 LETNI LIPI KMETIJE MAK (RAMŠAK)
RAZVALINE GRADU OJSTRICA
CERKEV SV. MIKLAVŽA MIKLAVŽ
400 LETNA LIPA NA KMETIJI MAK (RAMŠAK)
HRIB KRVAVICA-NATURA 2000
POGLED NA TABOR
SV.JURIJ OB TABORU - STARA RAZGLEDNICA
TRGOVINA M.CUKALE V OJSTRIŠKI VASI
OJSTRIŠKA VAS V PRETEKLOSTI
SV.JURIJ OB TABORU - STARA RAZGLEDNICA
TURISTIČNAKMETIJA WEISS-AGROCAMPING
TURISTIČNA KMETIJA WEISS-POLETNI KONCERT NA PROSTEM
MIZICA POSTREZI SI KMETIJE LUKMAN
VOŽNJA S KOČIJO KMETIJE LUKMAN
TURISTIČNA KMETIJA WEISS
VOŽNJA S KOČIJO KMETIJE LUKMAN
400 LETNA LIPA NA KMETIJI MAK (RAMŠAK)
MEŠANI PEVSKI ZBOR TABOR
SAVINJSKI ROGISTI-KUD IVAN CANKAR TABOR
GASILCI PGD LOKE
GASILEC PGD OJSTRIŠKA VAS-TABOR
GASILCI PGD LOKE
PONDORSKA LIPA
POVORKA- ŠENTJURSKI SEJEM
OBČINSKI ČASOPIS NOVICE IZPOD KRVAVICE
PODRUŽNIČNA OŠ TABOR
PONDORSKA LIPA-SEJALEC
CENTRALNA ČISTILNA NAPRAVA TABOR
ČEBELARSTVO NEMIVŠEK
ČEBELARSKI MUZEJ PEPEL
ČEBELNJAK PRI PEPELOVIH
TURISTIČNA KMETIJA WEISS
TURISTIČNAKMETIJA WEISS-AGROCAMPING
PENZIONI PR´ BRIŠN´K
KMETIJA LAZNIK
KMETIJA LAZNIK
KMETIJA LAZNIK
KMETIJA LAZNIK-SUŠENJE SALAM
VAŠKA IDILA-TABOR
KMETIJA LAZNIK-NAREZEK
ZAJČEVA PLANINSKA KOČA V LOKAH
TURISTIČNA KMETIJA WEISS
HRIB KRVAVICA-NATURA 2000
KOZOLEC NA RIBNIKU LESJAK
RIBNIK LESJAK
TIC TABOR
GASILCI PGD OJSTRIŠKA VAS-TABOR
CERKEV SV. JURIJA TABOR
ČEBELNJAK PRI ŠNEP
DOM KRAJANOV TABOR
HRIB KRVAVICA-NATURA 2000
RIBNIK LESJAK
SV.JURIJ OB TABORU - STARA RAZGLEDNICA
CERKEV SV. MIKLAVŽA MIKLAVŽ
CERKEV SV. RADEGUNDE KAPLA
KUŽNO ZNAMENJE PONDOR
POGLED NA TABOR
HRIB KRVAVICA-NATURA 2000
POGLED NA TABOR
OBČINA TABOR
.. prav lepa je šentjurska fara, še lepši je šentjurski zvon ..
  • Občinske
30. junij 2017
Saša Zidanšek Obreza
NAJBOLJŠI UČENCI IN DIJAKI ŠOLSKEGA LETA 2016/2017 PRI ŽUPANU

V sredo, 21. junija, je Občina Tabor na sprejem povabila kar 20 najboljših učencev Podružnične osnovne šole Tabor in 4 najboljše dijake srednjih šol. Učence oziroma dijake ter njihove starše je sprejel in nagovoril župan Anton Grobler, nekaj besed pa je spregovorila tudi ravnateljica OŠ Vransko - Tabor Majda Pikl.
V knjigo najboljših učencev in dijakov so se zapisali:
 Patricija Bukovec, 9. b, za srebrno priznanje na področnem tekmovanju iz zgodovine in za odličen uspeh vsa leta šolanja;
 Sara Miklaužič, 9. b, za odličen uspeh vsa leta šolanja;
 Aljoša Lukman, 9. b, za srebrno priznanje na državnem tekmovanju iz matematike in odličen uspeh vsa leta šolanja;
 Ema Skok, 9. b, za odličen uspeh vsa leta šolanja;
 Sara Ana Vertovšek, 9. b, za srebrno priznanje na območnem tekmovanju iz materinščine, zlato priznanje na državnem tekmovanju iz materinščine in odličen uspeh vsa leta šolanja;
 Nejc Zorenč, 9. b, za odličen uspeh vsa leta šolanja;
 Nace Zupančič, 9. b, za prvo mesto z ekipo na medobčinskem tekmovanju v košarki in četrto mesto na področnem tekmovanju v košarki ter odličen uspeh vsa leta šolanja;
 Laura Goršak, 1. c, za srebrno priznanje na državnem tekmovanju Matemček;
 Tevž Gosak, 1. c, za zlato priznanje na državnem tekmovanju Logična pošast in srebrno priznanje na državnem tekmovanju Matemček;
 Maj Krivec, 1. c, za srebrno priznanje na državnem tekmovanju Matemček;
 Tevž Mlakar, 1. c,  za srebrno priznanje na državnem tekmovanju Matemček;
 Vito Božič, 2. b, za srebrno priznanje na državnem tekmovanju Logična pošast;
 Mija Kreča, 2. b, za srebrno priznanje na državnem tekmovanju Logična pošast;
 Julijan Hrastnik, 3. c, za srebrno priznanje na državnem tekmovanju Matemček;
 Gal Gosak, 5. c, za srebrno priznanje na državnem tekmovanju iz matematike ter ekipno srebrno priznanje na Odprtem državnem prvenstvu FLL (First Lego League) Slovenije;
 Andrej Vian Vertovšek, 5. c, za ekipno srebrno priznanje na Odprtem državnem prvenstvu FLL (First Lego League) Slovenije;
 Tina Zupančič, 8. b, za srebrno priznanje na področnem tekmovanju iz fizike in srebrno priznanje na državnem tekmovanju iz razvedrilne matematike;
 Veronika Slakan, 9. b, za srebrno priznanje na državnem tekmovanju iz nemščine;
 Tilen Stanko, 9. b, za prvo mesto z ekipo na medobčinskem tekmovanju v košarki in četrto mesto na področnem tekmovanju v košarki;
 Nik Zupančič, 9. b, za prvo mesto z ekipo na medobčinskem tekmovanju v košarki in četrto mesto na področnem tekmovanju v košarki;
 Miha Drolc, dijak 3. letnika Šole za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje, za bronasto priznanje na šolskem tekmovanju iz znanja geografije in odličen uspeh;
 Anja Lončarek, dijakinja 4. letnika Šole za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje, za odličen uspeh;
 Valerija Špoljar, dijakinja 4. letnika Gimnazije Celje – Center za odličen uspeh;
 Tina Ribič, dijakinja 2. letnika Gimnazije Celje – Center za zlato državno priznanje na nemškem mladinskem bralnem tekmovanju Pfiffikus.

Župan je nagrajencem čestital in jim podelil praktično nagrado. Po uradnem delu so za prigrizek poskrbele članice Društva žena in deklet Občine Tabor. Vsi prisotni so se strinjali, da je znanje bogastvo, ki jim ga nihče ne more vzeti.

Alenka Kreča Šmid