29. junij 2020
Ana
PODELILI PRIZNANJA LETOŠNJIM DOBITNIKOM OBČINSKIH PRIZNANJ

Letošnje leto, ki je v svoji prvi polovici bilo več kot nenavadno, nam je na kasneje premaknilo slavnostno sejo občinskega sveta s podelitvijo občinskih priznanj. Ko so nam razmere končno dopuščale in so se ukrepi vsaj deloma sprostili, smo dogodek tudi izpeljali, vendar v zaprtem krogu povabljencev.

V ponedeljek, 22. junija 2020, je župan Marko Semprimožnik podelil priznanja letošnjim dobitnikom občinskih priznanj. Priznanje Občine Tabor je prejel Ivan Derča za požrtvovalno delo na področju gasilstva, zaščite in reševanja. Mojca Hrastnik je prejemnica zlate plakete Občine Tabor za požrtvovalno delo na področju gasilstva. Za požrtvovalno delo na področju športa je prejel Blaž Ribič srebrno plaketo Občine Tabor. Letos je župan podelil dve priznanji župana, in sicer Blažu Birku za strokovno pomoč pri zasnovah, načrtovanju in urejanju prostora ter Turističnemu društvu Tabor za ohranjanje in spodbujanje prireditev na področju turizma ter za prepoznavnost in urejenost lokalne skupnosti.

Posebno slovesnost so dogodku dale OK!tete Pevskega društva Tabor in povezovalec Janez Černec.

Vsem nagrajencem se še enkrat zahvaljujemo za njihovo aktivnost in doprinos k lokalni skupnosti.

FOTO GALERIJA