PEŠPOT TABOR-OJSTRIŠKA VAS
MIKLAVŽ PRI TABORU - POGLED S KMETIJE LAZNIK
CERKEV SV. JURIJA - V OZADJU HRIB KRVAVICA IN ČEMŠENIŠKA PLANINA
KOVČETOV KOZOLEC, OJSTRIŠKA VAS
TRAVNIKI OJSTRIŠKE VASI
HMELJSKO POLJE Z MAKOM - KURNIK
PGD OJSTRIŠKA VAS-TABOR
PRIDIH PRETEKLOSTI PRI POŠ
KISOVARJEVA KAPELA LOKE
HRIB KRVAVICA - NATURA 2000
KUŽNO ZNAMENJE KAPLA
KUŽNO ZNAMENJE NOGRADI
MILJNI KAMEN PONDOR
VHOD V TABOR - PIHLBIRT
DENARNA ENOTA TURISTIČNEGA DRUŠTVA GUŠT TABOR
EKO-HOUSE - ŽIVLJENJE NA VISOKEM
MIKLAVŽ PRI TABORU
EKO-HOUSE - ŽIVLJENJE NA VISOKEM
APARTMAJI PR` BRISN` K
LOVSKA DRUŽINA TABOR
GRAD OJSTRICA
KAŠČA S SPOMINSKO SOBO FRANCA KSAVERJA LUKMANA NA KMETIJI MAK (RAMŠAK)
SPOMINSKA SOBA FRANCA KSAVERJA LUKMANA NA KMETIJI MAK (RAMŠAK)
SPOMINSKA SOBA FRANCA KSAVERJA LUKMANA NA KMETIJI MAK (RAMŠAK)
NAPIS NA 400 LETNI LIPI KMETIJE MAK (RAMŠAK)
RAZVALINE GRADU OJSTRICA
CERKEV SV. MIKLAVŽA MIKLAVŽ
400 LETNA LIPA NA KMETIJI MAK (RAMŠAK)
HRIB KRVAVICA-NATURA 2000
POGLED NA TABOR
SV.JURIJ OB TABORU - STARA RAZGLEDNICA
TRGOVINA M.CUKALE V OJSTRIŠKI VASI
OJSTRIŠKA VAS V PRETEKLOSTI
SV.JURIJ OB TABORU - STARA RAZGLEDNICA
TURISTIČNAKMETIJA WEISS-AGROCAMPING
TURISTIČNA KMETIJA WEISS-POLETNI KONCERT NA PROSTEM
MIZICA POSTREZI SI KMETIJE LUKMAN
VOŽNJA S KOČIJO KMETIJE LUKMAN
TURISTIČNA KMETIJA WEISS
VOŽNJA S KOČIJO KMETIJE LUKMAN
400 LETNA LIPA NA KMETIJI MAK (RAMŠAK)
MEŠANI PEVSKI ZBOR TABOR
SAVINJSKI ROGISTI-KUD IVAN CANKAR TABOR
GASILCI PGD LOKE
GASILEC PGD OJSTRIŠKA VAS-TABOR
GASILCI PGD LOKE
PONDORSKA LIPA
POVORKA- ŠENTJURSKI SEJEM
OBČINSKI ČASOPIS NOVICE IZPOD KRVAVICE
PODRUŽNIČNA OŠ TABOR
PONDORSKA LIPA-SEJALEC
CENTRALNA ČISTILNA NAPRAVA TABOR
ČEBELARSTVO NEMIVŠEK
ČEBELARSKI MUZEJ PEPEL
ČEBELNJAK PRI PEPELOVIH
TURISTIČNA KMETIJA WEISS
TURISTIČNAKMETIJA WEISS-AGROCAMPING
PENZIONI PR´ BRIŠN´K
KMETIJA LAZNIK
KMETIJA LAZNIK
KMETIJA LAZNIK
KMETIJA LAZNIK-SUŠENJE SALAM
VAŠKA IDILA-TABOR
KMETIJA LAZNIK-NAREZEK
ZAJČEVA PLANINSKA KOČA V LOKAH
TURISTIČNA KMETIJA WEISS
HRIB KRVAVICA-NATURA 2000
KOZOLEC NA RIBNIKU LESJAK
RIBNIK LESJAK
TIC TABOR
GASILCI PGD OJSTRIŠKA VAS-TABOR
CERKEV SV. JURIJA TABOR
ČEBELNJAK PRI ŠNEP
DOM KRAJANOV TABOR
HRIB KRVAVICA-NATURA 2000
RIBNIK LESJAK
SV.JURIJ OB TABORU - STARA RAZGLEDNICA
CERKEV SV. MIKLAVŽA MIKLAVŽ
CERKEV SV. RADEGUNDE KAPLA
KUŽNO ZNAMENJE PONDOR
POGLED NA TABOR
HRIB KRVAVICA-NATURA 2000
POGLED NA TABOR
OBČINA TABOR
.. prav lepa je šentjurska fara, še lepši je šentjurski zvon ..
  • Občinske
27. junij 2019
Saša Zidanšek Obreza
SPREJEM NAJUSPEŠNEJŠIH UČENCEV IN DIJAKOV ŠOLSKEGA LETA 2018/2019

V sredo, 26. junija 2019, je župan Občine Tabor Marko Semprimožnik tradicionalno sprejel najuspešnejše učence in dijake preteklega šolskega leta.
V sejni sobi občine Občine so  nagrajenci in njihovi starši prisluhnili besedam župana in ravnateljice JVIZ OŠ Vransko-Tabor – Majde Pikl. Oba sta jim iskreno čestitala  ter poudarila pomen pridobivanja in nadgrajevanja znanja ter jim zaželela lepe in dolge, prijetnih dogodivščin polne poletne počitnice.
Letošnji nagrajenci po podatkih javnih izobraževalnih zavodov so učenci: Jaro Petrovič Poljanec: Srebrno priznanje na državnem tekmovanju Matemček in Srebrno priznanje na državnem tekmovanju Logična pošast, Matija Birk: Srebrno priznanje na državnem tekmovanju Matemček, Luka Juhart: Srebrno priznanje na državnem tekmovanju Matemček in Srebrno priznanje na državnem tekmovanju Logična pošast, Ajda Drča: Srebrno priznanje na državnem tekmovanju Matemček, Laura Goršak: Srebrno priznanje na državnem tekmovanju Matemček, Tevž Gosak: Zlato priznanje na državnem tekmovanju Matemček, Maj Krivec: Srebrno priznanje na državnem tekmovanju Matemček, Vito Božič: Srebrno priznanje na državnem tekmovanju Matemček, Zarja Petrovič Poljanec: Srebrno priznanje na državnem tekmovanju Logična pošast in Srebrno priznanje na državnem tekmovanju iz Vesele šole, Zala Lukman: Srebrno priznanje na državnem tekmovanju iz Vesele šole, Gal Gosak: Srebrno priznanje na državnem tekmovanju Matemček, Srebrno priznanje na državnem tekmovanju Logična pošast, Srebrno Vegovo priznanje na državnem tekmovanju iz matematike, Srebrno priznanje na državnem tekmovanju iz logike in Zlato priznanje na državnem tekmovanju iz razvedrilne matematike, Andrej Vian Vertovšek: Srebrno priznanje na državnem tekmovanju Matemček, Zlato priznanje na državnem tekmovanju iz geografije in Srebrno Vegovo priznanje na državnem tekmovanju iz matematike, Leon Gojznikar: Srebrno priznanje na državnem tekmovanju Matemček in Srebrno Vegovo priznanje na državnem tekmovanju iz matematike, Vita Kovče: odličen uspeh vsa leta šolanja, Srebrno priznanje na državnem tekmovanju iz geografije in Srebrno priznanje na območnem tekmovanju iz zgodovine,   Vesna Kralj: Srebrno državno priznanje na 19. bienalu otroške grafike v Žalcu, Filip Lukman: odličen uspeh vsa leta šolanja in Srebrno priznanje na državnem tekmovanju iz geografije, Julija Weiss: odličen uspeh vsa leta šolanja, Neža Zupančič: odličen uspeh vsa leta šolanja  in dijaka: Miha Drolc: odličen uspeh vsa leta šolanja, Veronika Slakan: Bronasto priznanje na šolskem tekmovanju iz nemškega jezika, Srebrno priznanje na državnem tekmovanju iz  nemškega jezika, Priznanje na bralnem tekmovanju PFIFFIKUS in Srebrno priznanje na državnem tekmovanju iz angleščine.

Vseh 20 nagrajencev je bilo vpisanih v Zlato knjigo, ki se nahaja na občini in  predstavlja trajen dokument in lep spomin na uspešno šolanje vsakega uspešnega posameznika. Iz rok župana  so prejeli tudi knjižno darilo.
Po uradnem delu je sledilo druženje in pogostitev s pecivom Društva žena in deklet Občine Tabor.

Besedilo in foto: Saša Zidanšek Obreza

FOTO GALERIJA