31. januar 2023
VABILO SEJMARJEM NA 29. ŠENTJURSKI SEJEM

Prisrčno vabljeni,

da se nam pridružite  na praznovanju občinskega praznika Občine Tabor – Šentjurskem sejmu in razveselite obiskovalce sejma  s svojo  atraktivno ponudbo!

Ponudba naj bo čim  primernejša za podeželsko okolje. Organizator si pridržuje pravico, da zaradi neprimernosti asortimana ali pomanjkanja prostora ponudnika zavrne.

Zaradi omejenosti sejemskega prostora in z namenom,  da omogočimo nemoteno prodajo prosimo, da najkasneje do srede, 19. aprila 2023,  osebno, po navadni pošti ali po e-pošti  na naslov občine posredujete:

izpolnjeno prijavnico za sodelovanje na 29. Šentjurskem sejmu, dokazilo o registraciji dejavnosti, dokazilo o plačani stojnini in dokazilo o plačani upravni taksi, na osnovi česar vam bo izdano soglasje za prodajo blaga na premični stojnici.  Vaše osebne podatke bomo uporabili izključno za izdajo soglasja.

Možnost postavitve stojnice bo v nedeljo, 30. aprila 2023, od 6. ure dalje, prodaja pa bo možna šele od 9. ure dalje, skladno s postavitvijo zapore ceste.

Prijavnica in cenik stojnin bosta objavljena naknadno.

Vse dodatne informacije prejmete na tel. št. 03/705-70-80.