15. marec 2021
OBVESTILO POSLANCA NIKA PREBILA O DELOVANJU POSLANSKIH PISARN V OBČINAH SPODNJE SAVINSJKE DOLINE

Spoštovani,

glede na nedavno vladno sprostitev ukrepa, ki sedaj omogoča združevanje do 10 oseb vas obveščam, da do nadaljnjega nadaljujem delo na terenu in delo s prebivalci volilnega okraja Žalec II.

Obveščam vas tudi, da bom zaradi dveh rednih sej Državnega zbora, (ki zaradi epidemioloških razmer potekata kot tedenski izredni seji v marcu) in zaradi številnih izrednih sej, ki so sklicane za ta mesec, delo v poslanski pisarni premaknil na april.

Predvideni termini odprtja poslanske pisarne v aprilu:

- ponedeljek 12. 4. 2021

- ponedeljek 26. 4. 2021

V maju je predviden datum ponedeljek 10. 5. 2021.

Navedene dni bom po občinskih poslanskih pisarnah prisoten osebno glede na ustaljen urnik, kamor so seveda vabljeni vsi. Za sestanek se je možno dogovoriti na matični občini ali na kateri koli občini Spodnje Savinjske doline.

Izven tega sem vedno na voljo na elektronskem naslovu: nik.prebil@dz-rs.si in na mobilni številki: 030-452-466.

Vse dobro želim in ostanite zdravi,
Nik Prebil
Poslanec

Državni zbor