Lokalne skupnosti

05. december 2023
VABILO NA MIKLAVŽEVANJE

Dragi otroci in starši!

Danes, v torek, 5. decembra, prisrčno vabljeni na Jurijev trg, kjer bomo ob 17. uri skupaj pričakali Miklavža.

22. marec 2023
V TABORU OBELEŽILI SVETOVNI DAN VODA

V torek, 21. 3. 2023, je Vrtec Tabor v sodelovanju z JKP Žalec in Občino Tabor obeležil svetovni dan voda. O dogodku je poročala tudi Savinjska TV.

Več na povezavi:

V Taboru obeležili svetovni dan voda - YouTube

20. december 2021
VOŠČILO
07. december 2020
BREZPLAČNA SPLETNA DELAVNICA: PREDSTAVITEV UKREPOV NOVEGA INTERVENTNEGA ZAKONA ZA PODJETJA

Razvojna agencija Savinja vas v okviru SPOT svetovanje Savinjska vabi na brezplačno spletno delavnico na temo: PREDSTAVITEV UKREPOV NOVEGA INTERVENTNEGA ZAKONA (PKP6), KI BODO ZA PODJETJA AKTUALNI TUDI V LETU 2021, v četrtek, 10.12.2020, od 10. do 11.30 ure.

Več o vsebini in izvajalcih v priloženem vabilu.

25. november 2020
POBUDE ZA KRČITVE GOZDOV

Občina Tabor intenzivno pristopa k spremembi občinskega prostorskega načrta (OPN). V ta namen je v preteklih mesecih zbirala pobude za spremembo namenske rabe zemljišč, ki jih bo vključila v spremembe OPN. Na občino je prispelo okrog 40 pobud, večina pa se jih nanaša na spremembe kmetijskih ali gozdnih zemljišč v stavbna zemljišča.

22. junij 2020
DAN DRŽAVNOSTI

Turistično društvo Tabor,

Planinsko društvo Tabor in

KD Ivan Cankar Tabor,

vabijo

v četrtek, 25. junija 2020,

• ob 8.30 na pohod izpred KZ Tabor do kmetije Laznik in

• ob 10.00 na kulturni program h kmetiji Laznik

22. junij 2020
OBČINSKI TEST HOJE

Center za krepitev zdravja Spodnje Savinjske doline, ki deluje v okviru Zdravstvenega doma Žalec, v sodelovanju z Občino Tabor organizira Občinski test hoje, ki bo v torek, 23. 6. 2020, od 16.00 do 19.00 na lokaciji občinske sprehajalne poti z začetkom pri bistroju »Sonja«.

Vljudno vabljeni vsi, ki vas zanima, kakšna je vaša telesna zmogljivost oz. pripravljenost.

16. junij 2020
UŽIVAJMO LOKALNO - NOVA PONUDBA

Z veseljem sporočamo, da se je spletni tržnici do sedaj pridružilo že 9 ponudnikov domačih prehrambnih izdelkov in pridelkov, tudi že s svežo bero pridelkov.

Vabljeni, da preverite njihovo ponudbo, uživate lokalno pridelano hrano in s tem stopimo korak bližje samooskrbi.

Zap. št.

Ime

Kraj

22. maj 2020
ZDRAVJE V OBČINI 2020

NIJZ je pripravil publikacijo Zdravje v občini 2020, v kateri so podatki tudi za Občino Tabor. Publikacija je dostopna v spodnji prilogi.

15. maj 2020
UŽIVAJMO LOKALNO - NOVI PONUDNIKI

Z veseljem sporočamo, da se je spletni tržnici do sedaj pridružilo že 9 ponudnikov domačih prehrambnih izdelkov in pridelkov.

Vabljeni, da preverite njihovo ponudbo in uživate lokalno pridelano hrano.

Zap. št.

Ime