16. julij 2021
Alenka Kreča Šmid
CEPLJENJE PROTI COVID-19 BREZ PREDHODNEGA NAROČANJA

V Zdravstvenem domu Žalec za petek, 23. 7. 2021, načrtujemo akcijo cepljenja proti Covid-19 brez predhodnega naročanja. Cepljenje nenaročenih bo potekalo med 12.30 in 14.00 uro v Kulturnem domu Žalec (Dom II. slovenskega tabora Žalec, Aškerčeva 9a ).

28. april 2016
Alenka Kreča Šmid
Prekinjena dobava električne energije

Elektro Celje, Nadzorništvo Polzela, obvešča odjemalce električne energije, da bo zaradi rednih vzdrževalnih del na elektroenergetskih napravah prekinjena dobava električne energije na območju transformatorskih postaj: Dragopolje, O.S. Kapla, Kapla Jakc, Vindija, Pondor, Ojstriška vas, Tabor, Tabor novo naselje, Tabor Žilnik, Tabor Dol, Šmiklavž, Loke Ropret, Loke Tabor, Ojstrica in Črni vrh

◾v torek, 3. maja 2016 med 12.00 in 14.30.

Zaradi organizacijskih ali vremenskih razlogov si pridržujemo pravico do preklica/odpovedi del.

Elektro Celje

18. april 2024
VABILO ZA SODELOVANJE NA PRIREDITVI "TABOR IMA TALENT"

Še je čas, da se prijavite na prireditev "Tabor ima talent", ki bo potekala v nedeljo, 21. aprila od 11.10 ure dalje pod prireditvenim šotorom.

Vabljeni!

04. april 2024
Ana
POMLADANSKA ČISTILNA AKCIJA BO 6. APRILA

Vabimo vsa društva in občane, da se v čim večjem številu udeležijo letošnje čistilne akcije, ki bo v soboto, 6. aprila 2024, od 8. do 12. ure.

Občani se lahko povežete z najbližjim sodelujočim društvom in prispevajte svoj delež k ohranitvi čiste narave. Učenci POŠ Tabor se bodo akciji pridružili že dan prej.

Zbrani odpadki se bodo odlagali v kontejner, ki bo tokrat na novi lokaciji, in sicer na parkirišču pri pokopališču.

25. marec 2024
ZBIRALNA AKCIJA ODSLUŽENIH MOBILNIH NAPRAV

Družba ZEOS, d.o.o. obvešča o začetku zanimive zbiralne akcije odsluženih mobilnih naprav pod sloganom "Ta starim je odzvonilo",  v kateri lahko sodeluje vsak in celo nekaj malega zasluži.

Več v prilogi.

16. marec 2024
Ana
PODAJA PREDLOGOV ZA IMENOVANJE ČLANOV VOLILNIH ODBOROV - VOLITVE V EP 2024

S strani Državne volilne komisije (DVK) smo prejeli obvestilo o podaji predlogov za imenovanje članov volilnih odborov za volitve poslancev iz Republike Slovenije v Evropski parlament, ki bodo 9. 6. 2024.

Rok za podajo predlogov za imenovanje predsednika in članov volilnega odbora ter njihovih namestnikov je 26. 3. 2024.

Obrazec za prijavo je v priponki. Predlog posredujte na Okrajno volilno komisijo, Ulica Savinjske čete 5, 3310 Žalec.

08. marec 2024
SPREMENJEN DELOVNI ČAS ZBIRNEGA CENTRA VRANSKO-TABOR

Simbio, d. o. o., obvešča, da so s 1. marcem 2024 podaljšali sobotni odpiralni čas zbirnih centrov v njihovem upravljanju.

Zbirni center Vransko-Tabor bo tako ob sobotah odprt od 7. do 14. ure. Odpiralni čas ob sredah ostaja nespremenjen, torej od 14. do 18. ure.

28. februar 2024
RAZPIS ZA PODELITEV NAGRAD IN PRIZNANJ "INOVATOR LETA SPODNJE SAVINJSKE DOLINE 2023"

Območno razvojno partnerstvo "Spodnje Savinjske doline" občin Braslovče, Polzela, Prebold, Tabor, Vransko in Žalec je objavilo razpis za podelitev priznanj in nagrad INOVATOR LETA SSD 2023.

Prijave na razpis sprejemajo do 8. aprila 2024.

Več v prilogi!

23. februar 2024
VABILO NA RADIJSKO ODDAJO: KAKO BOMO ŽIVELI S POPLAVAMI IN PLAZOVI

Filozofska fakulteta Univerze v Mariboru 4. marca 2024, ob 17. uri vabi na predstavitev študentskega projekta: Kako bomo živeli s poplavami in plazovi? Možnost uporabe ekoremediacij in modro-zelene infrastrukture v Savinjski dolini.

Več v prilogi.

12. februar 2024
VABILO NA OKROGLO MIZO: KMETICA-UVELJAVLJANJE PRAVIC IZ NASLOVA POKOJNINSKEGA IN INVALIDSKEGA ZAVAROVANJA

DRUŠTVO PODEŽELSKIH ŽENA OBČINE ŽALEC V SODELOVANJU Z MEDOBČINSKIM DRUŠTVOM INVALIDOV ŽALEC IN MEDOBČINSKIM DRUŠTVOM DELOVNIH INVALIDOV CELJE VABI NA OKROGLO MIZO, KI BO V SREDO, 28. FEBRUARJA 2024 OB 10. URI, V AVLI DOMA II.SLOVENSKEGA TABORA V ŽALCU, Z NASLOVOM: KMETICA - UVELJAVLJANJE PRAVIC IZ NASLOVA POKOJNINSKEGA IN INVALIDSKEGA ZAVAROVANJA

Vmesnik
Prilagodite vmesnik, da bo lažja uporaba za različne pogoje.
To upodablja dokument v visokokontrastnem načinu.
S tem se dokument prikaže kot bel na črnem
To lahko pomaga tistim, ki imajo težave pri obdelavi hitrih premikov zaslona.
To naloži pisavo, ki je lažja za branje za osebe z disleksijo.