• Društva
07. februar 2024
GLASUJMO ZA ČEBELARSKO DRUŠTVO TABOR ZA POSTAVITEV UČNEGA ČEBELNJAKA

V sklopu projekta, ki spodbuja trajnostni razvoj smo peto leto povezani s Čebelarsko zvezo Slovenije. Skupaj smo se zavezali spodbujati znanje in pozitiven odnos do čebel med mladimi ter tako pomagati ohranjati čebelarsko tradicijo.

Med 14. 12. 2023 in 24. 1. 2024 smo imeli na naši spletni strani in na spletni strani Čebelarske zveze Slovenije odprt javni razpis za čebelarska društva, ki s čebelarskim krožkom delujejo na osnovni ali srednji šoli. Tudi letošnjo pomlad bomo zmagovalcem razpisa, tj. trem čebelarskim društvom postavili nov učni čebelnjak s panji in čebeljimi družinami. Ob zaključku letošnje akcije bo v Sloveniji postavljenih skupno že 20 učnih čebelnjakov #PRVAčebela.

Prva osebna zavarovalnica

Glasujete lahko na naslednji povezavi: https://www.mojaobcina.si/tabor/novice/obvestila/drustva/oddajte-svoj-gl... do 29. februarja 2024!

Vmesnik
Prilagodite vmesnik, da bo lažja uporaba za različne pogoje.
To upodablja dokument v visokokontrastnem načinu.
S tem se dokument prikaže kot bel na črnem
To lahko pomaga tistim, ki imajo težave pri obdelavi hitrih premikov zaslona.
To naloži pisavo, ki je lažja za branje za osebe z disleksijo.