12. februar 2024
VABILO NA OKROGLO MIZO: KMETICA-UVELJAVLJANJE PRAVIC IZ NASLOVA POKOJNINSKEGA IN INVALIDSKEGA ZAVAROVANJA

DRUŠTVO PODEŽELSKIH ŽENA OBČINE ŽALEC V SODELOVANJU Z MEDOBČINSKIM DRUŠTVOM INVALIDOV ŽALEC IN MEDOBČINSKIM DRUŠTVOM DELOVNIH INVALIDOV CELJE VABI NA OKROGLO MIZO, KI BO V SREDO, 28. FEBRUARJA 2024 OB 10. URI, V AVLI DOMA II.SLOVENSKEGA TABORA V ŽALCU, Z NASLOVOM: KMETICA - UVELJAVLJANJE PRAVIC IZ NASLOVA POKOJNINSKEGA IN INVALIDSKEGA ZAVAROVANJA

Namen okrogle mize je obravnava aktualne problematike na področju uveljavljanja pravic kmetic iz naslova pokojninskega in invalidskega zavarovanja. Skozi skupinsko diskusijo bodo predstavljeni konkretni primeri iz življenja kmetic v odnosu do uveljavljanja in iskanja pomoči pri uveljavljanju pravic iz pokojninskega in invalidskega zavarovanja. Cilj okrogle mize je opozoriti na probleme, ki jih imajo kmetice pri uveljavljanju pravic iz pokojninskega in invalidskega zavarovanja. Z nami bodo gostje, ki se z omenjenimi problemi srečujejo že mnogo let in bodo v kratkem času poskušali podati čim več koristnih informacij.

Okrogla miza bo trajala od 10.00 do 11.30.

Vstop je prost. Vljudno vabljeni!

Marta Rojnik, predsednica Društva podeželskih žena Občine Žalec, organizator

Nataša Privošnik, Medobčinsko društvo invalidov Žalec, predsednica

Dragica Mirnik, Medobčinsko društvo delovnih invalidov Celje, predsednica

Vmesnik
Prilagodite vmesnik, da bo lažja uporaba za različne pogoje.
To upodablja dokument v visokokontrastnem načinu.
S tem se dokument prikaže kot bel na črnem
To lahko pomaga tistim, ki imajo težave pri obdelavi hitrih premikov zaslona.
To naloži pisavo, ki je lažja za branje za osebe z disleksijo.