JUTRO V TABORU
CERKEV SV. JURIJA
TABOR S PTIČJE PERSPEKTIVE - P. STROUHAL
VZPETINE NAD TABOROM - U. LEDINEK
SONCE ZLATI SPODNJO KAPLO
POGLED IZ OJSTRIŠKE VASI
STRAŽARJI KRVAVICE IN ČEMŠENIŠKE PLANINE
TRAVNIKI OJSTRIŠKE VASI
OBČINA TABOR
.. prav lepa je šentjurska fara, še lepši je šentjurski zvon ..

Občinske

24. maj 2022
Alenka Kreča Šmid
POZIV ZA POSREDOVANJE PREDLOGOV KANDIDATOV ZA IMENOVANJE ČLANOV IN NAMESTNIKOV OBČINSKE VOLILNE KOMISIJE OBČINE TABOR
19. april 2016
Alenka Kreča Šmid
Šentjurski sejem

OBČINA TABOR in PROSTOVOLJNO GASILSKO DRUŠTVO OJSTRIŠKA VAS - TABOR

vabijo na

24. tradicionalni

ŠENTJURSKI SEJEM,

ki bo v


NEDELJO, 24. aprila 2016

Program:
 8.00: KMEČKA TRŽNICA,
 10.00-14.00: SEKAŠKO TEKMOVANJE
 10.00: PARADA,
 10.30: TABOR IMA TALENT,
 12.00-22.00: ZABAVA Z ANSAMBLI:
VESELI SAVINJČANI, LUNCA, MURNI, POZIV IN
DONAČKA.

DOBRODOŠLI V TABORU!


 
 

04. februar 2016
Alenka Kreča Šmid
Prijavnica za sejmarje za Šentjurski sejem

Vabilo za sodelovanje na 24. Šetjurskem sejmu in prijavnica z navodili sta v priložanih datotekah.

 

 

12. februar 2015
Alenka Kreča Šmid
VABILO NA 23. ŠENTJURSKI SEJEM

 

Dne 26. aprila 2015 bo v občini Tabor potekal 23. Šentjurski sejem, ki bo trajal od 9.00 do 17.00 ure. Vabimo vas, da se nam pridružite in razveselite obiskovalce sejma s svojimi izdelki oziroma s svojo ponudbo. Prostor je omejen, zato se pravočasno prijavite. Organizator sejma Občina Tabor želi, da je ponudba čim bolj primerna za kmečko okolje, zato si pridržuje pravico, da lahko zaradi neprimernosti ponudbe ali pomanjkanja prostora zavrne ponudnika.

27. februar 2024
Ana
FEBRUARSKE NOVICE IZPOD KRVAVICE ŽE NA SPLETU
16. februar 2024
Saša Zidanšek Obreza
PODPIS GASILSKE POGODBE ZA LETO 2024

V sredo, 14. februarja, je na občini potekalo vsakoletno srečanje predstavnikov Gasilske zveze  Žalec in vseh treh prostovoljnih gasilskih društev z območja Občine Tabor, na katerem je potekal tudi podpis Pogodbe o opravljanju lokalne javne gasilske službe v Občini Tabor za leto 2024, ki je osnova  za redno delovanje oz. financiranje dejavnosti gasilskih društev in gasilske zveze.

01. februar 2024
Ana
OBVESTILO O DELIH NA OBČINSKI CESTI »SANACIJA PLAZU NA LOKALNI CESTI LC490202 LOČICA-ČRNI VRH-ZAHOMCE, ODSEK BERGANT-ČRNI VRH

Spoštovani,

obveščamo vas, da bo izbrani izvajalec VOC Celje, d. o. o., Lava 42, 3000 Celje, predvidoma v ponedeljek, 5. 2. 2024, pričel z deli: »SANACIJA PLAZU NA LOKALNI CESTI LC490202 Ločica-Črni Vrh-Zahomce, odsek Bergant-Črni Vrh.  Dela bodo predvidoma potekala vsak delovni dan od 7.00 do 17.00 ure. V tem času bo popolna zapora ceste.

Prosimo vas za upoštevanje prometne signalizacije ter opozoril in navodil odgovornih na gradbišču v času izvajanja del.

29. januar 2024
Ana
JANUARSKE NOVICE IZPOD KRVAVICE ŽE NA SPLETU

Vabljeni k branju.

26. januar 2024
Ana
VLADA JE DALA ZELENO LUČ ZA PRIPRAVO DRŽAVNEGA PROSTORSKEGA NAČRTA ZA SPODNJO SAVINJSKO DOLINO

Vlada Republike Slovenije je na redni seji 25. 1. 2024 sprejela Sklep o pripravi državnega prostorskega načrtovanja (DPN) za zmanjšanje poplavne ogroženosti v Spodnji Savinjski dolini. Namen priprave DPN je celovito zmanjšanje poplavne ogroženosti urbaniziranih območij v Spodnji Savinjski dolini in na širšem vplivnem območju. Priprava in sprejem DPN je predviden do konca leta 2025.

 

20. december 2023
Ana
PRAZNIČNE NOVICE IZPOD KRVAVICE ŽE NA SPLETU

Strani

Vmesnik
Prilagodite vmesnik, da bo lažja uporaba za različne pogoje.
To upodablja dokument v visokokontrastnem načinu.
S tem se dokument prikaže kot bel na črnem
To lahko pomaga tistim, ki imajo težave pri obdelavi hitrih premikov zaslona.
To naloži pisavo, ki je lažja za branje za osebe z disleksijo.